אירועים מרכזיים

02.03 | יום ד׳ | 20:00
17:30 - פתיחת דלתות

חוזרים לנואיבה

לרכישת כרטיסים
{החל מ-₪149}
לרכישת כרטיסים

מופע הפתיחה של פסטיבל שיר היונה – הפקת מקור לפסטיבל

כמעט 45 שנים עברו מהפסטיבל הראשון בכפר הנופש נביעות שזכה לכינוי "הוודסטוק הישראלי", הוא ארך שלושה ימים בגרסתו האחרונה, שלושה ימים של הופעות וחופש אל מול החולות הזהובים והתמימים של סיני.
30,000 איש עשו את דרכם לאורך הנופים של סיני אל כפר הנופש לפסטיבל.

במרחק השנים שעברו, פסטיבל שיר היונה ייפתח במסע מוזיקלי שיחל בפסטיבל פופ נואיבה הראשון ויסתיים בפסטיבל השלישי ויספר את סיפורה של התקופה דרך הלהיטים שבוצעו על הבמה בכל ערב במתחם עוצר נשימה שעיצב הטבע לאורך אלפי שנים על החולות האדמדמים בפארק תמנע.

משתתפים (לפי הא"ב): אסתר רדא, אריאל זילבר, ברי סחרוף, גיא מזיג, דויד ברוזה, דורי בן זאב, חנן יובל, יוני רכטר, קרולינה, רונה קינן ושלומי שבן

ניהול מוסיקלי: פיטר רוט
ניהול אמנותי: רותם בן חמו
ייעוץ אמנותי: שלומי שבן

03.03 | יום ה׳ | 20:00
17:30 - פתיחת דלתות

קונצרט שיר היונה

לרכישת כרטיסים
{החל מ-₪149}
לרכישת כרטיסים

קונצרט בינלאומי ענק למען השלום. שיתוף פעולה ראשון של תזמורת ירושלים מזרח ומערב ותזמורת Symphonyat ממרוקו, 100 נגנים ינגנו על הבמה עם ברי סחרוף, אהוד בנאי, דודו טסה, יסמין לוי, ויולט סאלמה, סמא שופאני, זיו יחזקאל, לינט, נרקיס וסנאה מרחאטי.

הקונצרט בהשתתפות שתי התזמורות "האחיות" של מאסטרו תום כהן - תזמורת ירושלים מזרח ומערב ותזמורת סימפוניאט ממרוקו שבשילוב הליין אפ הנוצץ בכוכבות וכוכבים מכל החברה הישראלית, והתפאורה הדרמטית של פארק תמנע במשולש הגבולות ישראל־מצרים־ירדן - יעניקו לנו ערב בלתי נשכח.

מנהל מוסיקלי, מעבד ומנצח:  תום כהן

04.03 | יום ו׳ | 10:00

הצדעה לשלום

לרכישת כרטיסים
{החל מ-₪149}
ישודר בלייב

טקס חתימת הסכם השלום בין ישראל לירדן נערך ב־26 באוקטובר 1994 במסוף הערבה, מעבר הגבול החדש מצפון לאילת. אורח הכבוד היה הנשיא קלינטון. רבין וראש הממשלה הירדני אל-מג'אלי חתמו על ההסכם. המלך חוסיין, נשיא מדינת ישראל עזר ויצמן, שמעון פרס וקלינטון לחצו ידיים.
27 שנה לאחר חתימת הסכם השלום בין ישראל לירדן אנחנו חוזרים למעבר רבין בגבול ישראל וירדן ומצדיעים לשלום באירוע חגיגי לציון  ההסכם שנחתם ולאלה שעוד בדרך, במסגרת פסטיבל השלום הבינלאומי "שיר היונה" במרחבי חבל אילות ובצמוד לגבול בין שתי המדינות. האירוע יוקדש גם לזכרם של  מלך ירדן, חוסיין בן טלאל ז"ל שנפטר ב- 7 בפברואר 1999 ויצחק רבין ז"ל שנרצח ב-4 בנובמבר 1995 בסיומה של עצרת למען השלום בין ישראל לשכונותיה.

04.03 | יום ו׳ | 17:30
15:00 - פתיחת דלתות

המזרח התיכון
מופע שקיעה

לרכישת כרטיסים
{החל מ-₪149}
לרכישת כרטיסים

אחרי שלושים שנות יצירה ועשרות שיתופי פעולה מוסיקליים, עברי לידר והלהקה יארחו לראשונה את הדג נחש במופע ענק שיחתום את המתחם המרכזי של פסטיבל שיר היונה.
הפקת מקור לפסטיבל שתשרטט מזרח תיכון מוסיקלי חוצה גבולות, מגזרים ושפה, במפגש פסגה בין מוסיקת פופ, אלקטרוני והיפ הופ יחד עם גאיידה, סאם חלבי ועוד...
במופע ייפגשו הלהיטים הגדולים של עברי לידר, הדג נחש גאיידה וסאם חלבי עם טקסטים בשפה הערבית בעיבודיי פופ והיפ הופ עדכניים.

מתחילים בעוד

00
שניות
00
דקות
00
שעות
00
ימים